Epic Games Store próbuje być coraz groźniejsze i ciekawsze. Ich planem na popsucie Steamowi nerwów ma być zdobywanie gier na wyłączność. Po niespecjalnie wielkich i znaczących tytułach przyszła kolej na The Walking Dead: Final Season.

Co się dzieje z The Walking Dead: Final Season?

The Walking Dead: Final Season nie miało łatwo. Teltale Games, czyli studio odpowiedzialne za grę, całkiem niedawno ogłosiło upadłość. Większość pracowników zostało zwolnionych w trybie natychmiastowym. Niedobitki miały dokończyć to, co studio już zaczęło. Niestety zadanie się nie powiodło, projekt został porzucony. Już wtedy ze Steama zniknęła seria The Walking Dead. Nad grą na szczęście pochyliło się Skybound Games. Studio oświadczyło, że produkt dokończy i wypuści.

Gdzie i kiedy zagramy we wszystkie epizody?

Skubound Games zapewnia, że gra będzie miała premierę 15 stycznia 2019 roku. Twórcy dogadali się z Epic Games, sprawiając tym samym, że gra będzie dostępna wyłącznie na ich platformie. Co z The Walking Dead: Final Season , które było na GOG-u i Steamie? Na żadnej z platform nie możemy nabyć tytułu, Valve oferuje jednak bezpłatne demo. Jest oczywiście dobra wiadomość dla wszystkich, którzy swoją kopię zakupili już jakiś czas temu przez wymienione serwisy. Wszystkie odcinki zostaną im udostępnione na tej platformie, gdzie dokonali zakupu. Osoby, które będą chciały nabyć nową kopię, będą musiały założyć konto w Epic Games Store i pobawić się tam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *