Kojarzycie Kylie Jenner? Zrobili sobie z niej jaja. Młoda influencerka dostała niezłe jajko niespodziankę! Z Kylie już nie będą obchodzić się jak z jajkiem. Oby nie zabiła kury znoszącej złotych jaj. Na to wszystko pomoże na pewno jajko Kolumba!

Przepraszam za te jaja!

Nie no, naprawdę przepraszam za ten wstęp. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że miałam w głowie jeszcze kilka jajcarskich tekstów, które postanowiłam sobie darować. Szczególnie, że sprawa jest poważna! O młodej Jenner pisałam już przy okazji osiągnięcia miliarda dolarów na jej koncie bankowym. Dziewczyna wciąż jednak nie przestaje zaskakiwać! Zna ją cały świat. A przynajmniej świat Instagrama. Do niedawna wszak to zdjęcie było najpopularniejszym w aplikacji.h

Wyświetl ten post na Instagramie.

stormi webster 👼🏽

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Kylie ma dar do fotek na Insta. Wiele zdjęć z czołówki pochodzi właśnie z jej profilu. Oczywiście nie są oni ani niezwykle ciekawe, ani wybitne pod względem artystycznym. Po prostu wyszły z telefonu Kylie. No dobrze, trafiły na jej profil, bez różnicy, kto je tam wstawił. Zdjęcie z rączką dziecka Jenner (na moment, w którym piszę ten tekst) ma ponad 18 milionów polubień. Można byłoby gratulować i zazdrościć bez końca. Znalazł się jednak ktoś, kto Jennerkę zdetronizował! Złośliwi mówią, że trafiła kosa na kamień. Że niby Kylie trafiła na godnego przeciwnika pod względem reprezentowanego przez siebie poziomu. Że to jajko zasługuje na splendor i miliardy, bo nie wiadomo, czy się coś z niego ciekawszego nie wykluje. Ale ja taka nie jestem. Ja tym oszczerstwom nie przyklaskuje! Ale, z grzeczności dla oszczerców, nie będę też tego wszystkiego dementować. Może Kylie Sama się obroni?

Na razie to jajko z milczącą powagą w skorupce dumnie góruje nad influencerką. Pobiło jej rekord i to z wielką przebitką. W chwili pisania jajko zdobyło już ponad 47 milionów polubień. Nie wiem jakie jaja musi odwalić teraz Jenner (lub jedna z jej sióstr, lub ktokolwiek, kto chce znaczyć w świecie fotek więcej od tego ptasiego zarodka w wapiennej osłonce), aby wyprzedzić czempiona. Na razie miliarderka zrobiła to, co bardzo lubię i szanuję. Nie udaje, że niczego nie wie o sprawie. Ośmieliła się nawet podejść do niej z delikatnym humorem. Można było jajcować lepiej, ale doceniam starania.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Take that little egg

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Co na to wszystko jajko? Czy odpowie na ten nikczemny atak na jego krewnym? Czy zabierze głos w tej sprawie? Kiedy zobaczymy je u Opry? I w którą z zabawnych gier zagra z nim Ellen we własnym show? O tym przekonamy się już wkrótce. Nie wiem jak wy, ale ja będę śledzić ten spór z zapartym tchem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *